Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2005' Mercedes-Benz 220

€5,500
6 photos
Age: 17 years
Mileage: 20000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Ne gjendje shume te mire motorrike xhenerike dhe e paster brenda dhe jasht.Xhama te zinj per 5 vjet.Disqe alumini.Xhama elektrik,clima etj.

Support Ukraine