2017' Hyundai Tucson Style photo #1
2017' Hyundai Tucson Style photo #2
2017' Hyundai Tucson Style photo #3
2017' Hyundai Tucson Style photo #4
2017' Hyundai Tucson Style photo #5
2017' Hyundai Tucson Style photo #6
2017' Hyundai Tucson Style photo #7
7 foto

2017' Hyundai Tucson Style

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€12,500
Publikuar 16 Prill 2024
Përditësuar 17 Prill 2024
ID: iY4qGe
  • Alexander
  • Tiranë
  • +82Tregoni telefonin

Information from the owner

Trupi: SUV - 5 dyer, 5 vende
Kushtet: Shkëlqyeshëm
Pronarët e mëparshëm: 1
Mosha: 7 vjet
Kilometrazhi: 86133 km
Energji: 150 kf
Zhvendosje: 1685 cc
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike, 4 marsha
Ngjyra e jashtme: E zezë
Klasa e emetimit: Euro 4
I brendshëm: Dritare me Kontroll Elektrik, Pasqyrë me Kontroll Elektrik, Siguresa Automatike Dyersh, Timon Hidraulik
I jashtëm: Disqe Aliazhi
Sigurie: Kundërbllokim Frenimi, Airbag-u i Shoferit, Airbag-u i Pasagjerit, Sensorët Rezervë, Airbag-ët e pasëm, Airbag-ët anësor
Elektronikë: Bluetooth, Bluetooth, Sistem Lundrimi, Ndezje në Distancë, TV

Komente të shitësit rreth 2017' Hyundai Tucson Style

Ne jemi një kompani MainRoad që eksporton makina nga Koreja e Jugut.

Kjo makinë ndodhet në Korenë e Jugut dhe është gati për t'u dërguar në vendin tuaj, na kontaktoni dhe ne do të diskutojmë të gjitha detajet e blerjes!

Makina eshte ne gjendje te shkelqyer, ka pasur nje pronar dhe vetura eshte servisuar nga nje tregtar i autorizuar.

Shkruani në Whatsapp 24/7 - +82-10-7445-4975

menaxherët tanë janë gjithmonë të lumtur t'ju ndihmojnë.

Support Ukraine