2017' Hyundai Tucson Style photo #1
2017' Hyundai Tucson Style photo #2
2017' Hyundai Tucson Style photo #3
2017' Hyundai Tucson Style photo #4
2017' Hyundai Tucson Style photo #5
2017' Hyundai Tucson Style photo #6
2017' Hyundai Tucson Style photo #7
7 photos

2017' Hyundai Tucson Style

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€12,500
Published 16 April 2024
Updated 17 April 2024
ID: iY4qGe

Information from the owner

Body: SUV - 5 doors, 5 places
Condition: Excellent
Previous owners: 1
Age: 7 years
Mileage: 86133 km
Power: 150 hp
Displacement: 1685 cc
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic, 4 gears
Exterior color: Black
Emission class: Euro 4
Interior: Power Windows, Power Mirrors, Power Door Locks, Power Steering
Exterior: Alloy Wheels
Safety: Antilock Brakes, Driver Air Bag, Passenger Air Bag, Backup Sensors, Rear Air Bags, Side Air Bags
Electronics: Bluetooth, Bluetooth, Navigation System, Remote Start, TV

Seller's comments about 2017' Hyundai Tucson Style

Ne jemi një kompani MainRoad që eksporton makina nga Koreja e Jugut.

Kjo makinë ndodhet në Korenë e Jugut dhe është gati për t'u dërguar në vendin tuaj, na kontaktoni dhe ne do të diskutojmë të gjitha detajet e blerjes!

Makina eshte ne gjendje te shkelqyer, ka pasur nje pronar dhe vetura eshte servisuar nga nje tregtar i autorizuar.

Shkruani në Whatsapp 24/7 - +82-10-7445-4975

menaxherët tanë janë gjithmonë të lumtur t'ju ndihmojnë.

Support Ukraine