Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2019' Hyundai Tucson

€18,900
2019' Hyundai Tucson photo #1
2019' Hyundai Tucson photo #2
2019' Hyundai Tucson photo #3
2019' Hyundai Tucson photo #4
2019' Hyundai Tucson photo #5
2019' Hyundai Tucson photo #6
6 foto
Mosha: 4 vjet
Kilometrazhi: 40000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Kafe

Hyndai Tukson 2.0 nafte viti 2019-20 full 4×4 e sapo ardhur me dogane te paguar gati per targa me 43 mije km, sedile me ngrohje dhe ftohje para, mbrapa vetem me ngrohje,shitet 18900 euro I diskutushem, mundesi nderrimi.

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 10 Nëntor 2023
Support Ukraine