Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2019' Hyundai Tucson

€18,900
2019' Hyundai Tucson photo #1
2019' Hyundai Tucson photo #2
2019' Hyundai Tucson photo #3
2019' Hyundai Tucson photo #4
2019' Hyundai Tucson photo #5
2019' Hyundai Tucson photo #6
6 photos
Age: 4 years
Mileage: 40000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Brown

Hyndai Tukson 2.0 nafte viti 2019-20 full 4×4 e sapo ardhur me dogane te paguar gati per targa me 43 mije km, sedile me ngrohje dhe ftohje para, mbrapa vetem me ngrohje,shitet 18900 euro I diskutushem, mundesi nderrimi.

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 10 November 2023
Support Ukraine