2016' Hyundai Tucson photo #1
2016' Hyundai Tucson photo #2
2016' Hyundai Tucson photo #3
2016' Hyundai Tucson photo #4
2016' Hyundai Tucson photo #5
2016' Hyundai Tucson photo #6
6 foto

2016' Hyundai Tucson

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€15,500
Publikuar 17 Prill 2024ID: IVTO1H

Information from the owner

Mosha: 8 vjet
Kilometrazhi: 130000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2016' Hyundai Tucson

✍️ Hyundai tucson
✍️ Viti 2016
✍️ Nafte 1.7
✍️ 137'000 km (me garanci)
✍️ Ngjyra e bardhe
✍️ Panorame
✍️ Me dogane te paguar
✍️ Makina esht ne gjendje perfekte
✍️ Full servis ✅️
✍️ Cmimi:15'500 euro
‼️ Mbajme garanci per kilometrat dhe akisdentet ‼️

Support Ukraine