2016' Hyundai Tucson photo #1
2016' Hyundai Tucson photo #2
2016' Hyundai Tucson photo #3
2016' Hyundai Tucson photo #4
2016' Hyundai Tucson photo #5
2016' Hyundai Tucson photo #6
6 photos

2016' Hyundai Tucson

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€15,500
Published 17 April 2024ID: IVTO1H

Information from the owner

Age: 8 years
Mileage: 130000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Seller's comments about 2016' Hyundai Tucson

✍️ Hyundai tucson
✍️ Viti 2016
✍️ Nafte 1.7
✍️ 137'000 km (me garanci)
✍️ Ngjyra e bardhe
✍️ Panorame
✍️ Me dogane te paguar
✍️ Makina esht ne gjendje perfekte
✍️ Full servis ✅️
✍️ Cmimi:15'500 euro
‼️ Mbajme garanci per kilometrat dhe akisdentet ‼️

Support Ukraine