2013' Hyundai Santa Fe photo #1
2013' Hyundai Santa Fe photo #2
2013' Hyundai Santa Fe photo #3
2013' Hyundai Santa Fe photo #4
2013' Hyundai Santa Fe photo #5
2013' Hyundai Santa Fe photo #6
6 foto

2013' Hyundai Santa Fe

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€12,900
Publikuar 16 Prill 2024ID: P8Fgmd

Information from the owner

Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 140000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike

Komente të shitësit rreth 2013' Hyundai Santa Fe

✍️ Hyundai Santa fe
✍️ Viti 2013
✍️ Vende 6+1
✍️ Nafte 2.0 (e-VGT) 2WD
✍️ 144'000 km (me garanci)
✍️ Ngjyra bezhe perle
✍️ Me dogane te paguar
✍️ Panorame
✍️ Makina esht ne gjendje persosur👌 ,nuk ka nevoje per asgje
✍️ Cmimi:12'900 euro
‼️ Mbajme garanci per kilometrat dhe akisdentet ‼️

Support Ukraine