2013' Hyundai Santa Fe photo #1
2013' Hyundai Santa Fe photo #2
2013' Hyundai Santa Fe photo #3
2013' Hyundai Santa Fe photo #4
2013' Hyundai Santa Fe photo #5
2013' Hyundai Santa Fe photo #6
6 photos

2013' Hyundai Santa Fe

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€12,900
Published 16 April 2024ID: P8Fgmd

Information from the owner

Age: 11 years
Mileage: 140000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic

Seller's comments about 2013' Hyundai Santa Fe

✍️ Hyundai Santa fe
✍️ Viti 2013
✍️ Vende 6+1
✍️ Nafte 2.0 (e-VGT) 2WD
✍️ 144'000 km (me garanci)
✍️ Ngjyra bezhe perle
✍️ Me dogane te paguar
✍️ Panorame
✍️ Makina esht ne gjendje persosur👌 ,nuk ka nevoje per asgje
✍️ Cmimi:12'900 euro
‼️ Mbajme garanci per kilometrat dhe akisdentet ‼️

Support Ukraine