2013' Hyundai Santa Fe photo #1
2013' Hyundai Santa Fe photo #2
2013' Hyundai Santa Fe photo #3
2013' Hyundai Santa Fe photo #4
2013' Hyundai Santa Fe photo #5
2013' Hyundai Santa Fe photo #6
6 foto

2013' Hyundai Santa Fe

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€14,500
Publikuar 10 Tetor 2023
Përditësuar 23 Maj 2024
ID: 3QEnNe

Information from the owner

Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 100000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike

Komente të shitësit rreth 2013' Hyundai Santa Fe

Hyndai Santa Fe
🔹️Forca mottorrike 》 2.0
🔹️Lloji i kambjos 》 Automatike
🔹️Karburanti 》Nafte
🔹️Viti i prodhimit 》 11-2013
🔹️Cmimi 》14.500€

🔹️Pershkrimi 》Hyundai Santa Fe viti 2013 me letra te paguara, me te gjitha serviset e bera. Makina eshte shume e mirmbajtur, aktualisht ka 102.000 kilometra. Full panoramike, klima bizona,, sensore dhe kamera parkimi, sedilje elektrike me ngrohje dhe ftohje, navi i madh usb aux bluetooth, keyless go, start stop, sistem Eco, etj…
Cmimi diskutuhet
Mundsi ndrrimi

Support Ukraine