Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2013' Hyundai Santa Fe

€14,500
2013' Hyundai Santa Fe photo #1
2013' Hyundai Santa Fe photo #2
2013' Hyundai Santa Fe photo #3
2013' Hyundai Santa Fe photo #4
2013' Hyundai Santa Fe photo #5
2013' Hyundai Santa Fe photo #6
6 photos
Body: Pickup
Age: 11 years
Mileage: 100000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic

Hyndai Santa Fe
🔹️Forca mottorrike 》 2.0
🔹️Lloji i kambjos 》 Automatike
🔹️Karburanti 》Nafte
🔹️Viti i prodhimit 》 11-2013
🔹️Cmimi 》14.500€

🔹️Pershkrimi 》Hyundai Santa Fe viti 2013 me letra te paguara, me te gjitha serviset e bera. Makina eshte shume e mirmbajtur, aktualisht ka 102.000 kilometra. Full panoramike, klima bizona,, sensore dhe kamera parkimi, sedilje elektrike me ngrohje dhe ftohje, navi i madh usb aux bluetooth, keyless go, start stop, sistem Eco, etj…
Cmimi diskutuhet
Mundsi ndrrimi

  • 068Show phone
  • Kavaje
  • 10 October 2023
Support Ukraine