Sinjalizoni këtë reklamë!
Shto te të preferuarat

2008' Hyundai Santa FE

€6,800
  • 2008 Hyundai Santa FE nĂ« KavajĂ«, ShqipĂ«ri
  • 2008 Hyundai Santa FE nĂ« KavajĂ«, ShqipĂ«ri - 2
  • 2008 Hyundai Santa FE nĂ« KavajĂ«, ShqipĂ«ri - 3
  • 2008 Hyundai Santa FE nĂ« KavajĂ«, ShqipĂ«ri - 4
  • 2008 Hyundai Santa FE nĂ« KavajĂ«, ShqipĂ«ri - 5
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Okazion! Shitet Hyndai Santa Fe 2.2 CRDI 4X4 Diesel e sapo ardhur me dogane te paguar!238 Mije KM origjinale me liber sherbimi Garanci per Km!Makina disponon kambio Automatike dhe Tronic Kasetofon me CD player Mp3 xhama te zi origjinal nga Fabrika (FRIGORIFER) AUX USB sendile me ngrohje dhe levizje elektrike,tapiceri lekure ngjyre bezhe shum e paster Pilot Automatik (cruise control)Clima tronic bi zona (funksionale) etj Makina eshte ne gjendje Perfekte

  • 069Tregoni telefonin
  • KavajĂ«
  • 14 Janar 2022