Report This Ad!
Bookmark This

2008' Hyundai Santa FE

€6,800
  • 2008 Hyundai Santa FE in Kavaje, Albania
  • 2008 Hyundai Santa FE in Kavaje, Albania - 2
  • 2008 Hyundai Santa FE in Kavaje, Albania - 3
  • 2008 Hyundai Santa FE in Kavaje, Albania - 4
  • 2008 Hyundai Santa FE in Kavaje, Albania - 5
Body: Sedan
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Okazion! Shitet Hyndai Santa Fe 2.2 CRDI 4X4 Diesel e sapo ardhur me dogane te paguar!238 Mije KM origjinale me liber sherbimi Garanci per Km!Makina disponon kambio Automatike dhe Tronic Kasetofon me CD player Mp3 xhama te zi origjinal nga Fabrika (FRIGORIFER) AUX USB sendile me ngrohje dhe levizje elektrike,tapiceri lekure ngjyre bezhe shum e paster Pilot Automatik (cruise control)Clima tronic bi zona (funksionale) etj Makina eshte ne gjendje Perfekte

  • 069Show phone
  • Kavaje
  • 14 January 2022