Sinjalizoni këtë reklamë!Rate this!Shto te të preferuarat

2003' Hyundai Santa FE

€4,300
5 foto
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet HYUNDAY SANTA FE makina është ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike është shume e mbajtur nga mrenda dhe nga jashtë, është me kondicioner ka xhama elektrik 4 xhama te zi fabriket sensor parkimi para dhe mrapa pasqyra elektrike serdile lekuret origjinale e tj ,makina ka te gjitha shërbimet e bera, (SHENIM MAKINA SHITET PER ARSYE EMIGRIMI ÇMIMI I DIKUTUSHEM me marveshj )

  • 067Tregoni telefonin
  • Shkodër
  • 16 Maj 2022
Support Ukraine