Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2003' Hyundai Santa FE

€4,300
5 photos
Mileage: 250000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Black

Shitet HYUNDAY SANTA FE makina është ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike është shume e mbajtur nga mrenda dhe nga jashtë, është me kondicioner ka xhama elektrik 4 xhama te zi fabriket sensor parkimi para dhe mrapa pasqyra elektrike serdile lekuret origjinale e tj ,makina ka te gjitha shërbimet e bera, (SHENIM MAKINA SHITET PER ARSYE EMIGRIMI ÇMIMI I DIKUTUSHEM me marveshj )

  • 067Show phone
  • Shkoder
  • 16 May 2022
Support Ukraine