2011' Ford Focus photo #1
2011' Ford Focus photo #2
2011' Ford Focus photo #3
2011' Ford Focus photo #4
2011' Ford Focus photo #5
2011' Ford Focus photo #6
6 foto

2011' Ford Focus

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€5,000
Publikuar 20 Mars 2024ID: r4Ojac

Information from the owner

Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2011' Ford Focus

Shitet/Nderrohet me makine kamjo automat. Makina eshte me kamjo manuale dhe dogane te paguar, siguracion per nje vit deri në Shkurt 2025.Makina ka motorr 1.6 Gaz/benzine me 192mijë km .Per me shume info mund ta shikoni nga afer ne Fier qytet.Ç'mimi 5200€ eshte për ndërrim, me leke ne dore çmimi eshte 5mije €

Support Ukraine