Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2011' Ford Focus

€5,000
2011' Ford Focus photo #1
2011' Ford Focus photo #2
2011' Ford Focus photo #3
2011' Ford Focus photo #4
2011' Ford Focus photo #5
2011' Ford Focus photo #6
6 photos
Age: 13 years
Mileage: 190000 km
Fuel: LPG
Transmission: Manual
Exterior color: Black

Shitet/Nderrohet me makine kamjo automat. Makina eshte me kamjo manuale dhe dogane te paguar, siguracion per nje vit deri në Shkurt 2025.Makina ka motorr 1.6 Gaz/benzine me 192mijë km .Per me shume info mund ta shikoni nga afer ne Fier qytet.Ç'mimi 5200€ eshte për ndërrim, me leke ne dore çmimi eshte 5mije €

Support Ukraine