2011' Ford Focus photo #1
2011' Ford Focus photo #2
2011' Ford Focus photo #3
2011' Ford Focus photo #4
2011' Ford Focus photo #5
2011' Ford Focus photo #6
6 foto

2011' Ford Focus

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€5,000
Publikuar 24 Mars 2024ID: LifFm1

Information from the owner

Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2011' Ford Focus

Shitet/Nderrohet me makine te vogel te viteve 2009_2010 kamjo automat. Makina eshte me kamjo manuale, dogane te paguar dhe siguracion per nje vit deri ne Shkurt 2025.Makina ka motorr 1.6 Gaz&Benzine me 191mijë km, prodhim i Nentor 2010.Makina eshte familjare qendron ne garazh.Per me shume info mund ta shikoni nga afer ne Fier qytet. Ç'mimi 5200€ eshte për ndërrim, me leke ne dore çmimi eshte 5000€

Support Ukraine