Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2011' Ford Focus

€5,000
2011' Ford Focus photo #1
2011' Ford Focus photo #2
2011' Ford Focus photo #3
2011' Ford Focus photo #4
2011' Ford Focus photo #5
2011' Ford Focus photo #6
6 photos
Age: 13 years
Mileage: 190000 km
Fuel: LPG
Transmission: Manual
Exterior color: Black

Shitet/Nderrohet me makine te vogel te viteve 2009_2010 kamjo automat. Makina eshte me kamjo manuale, dogane te paguar dhe siguracion per nje vit deri ne Shkurt 2025.Makina ka motorr 1.6 Gaz&Benzine me 191mijë km, prodhim i Nentor 2010.Makina eshte familjare qendron ne garazh.Per me shume info mund ta shikoni nga afer ne Fier qytet. Ç'mimi 5200€ eshte për ndërrim, me leke ne dore çmimi eshte 5000€

  • 068Show phone
  • Korce
  • 24 March 2024
Support Ukraine