2011' Ford Focus photo #1
2011' Ford Focus photo #2
2011' Ford Focus photo #3
2011' Ford Focus photo #4
2011' Ford Focus photo #5
2011' Ford Focus photo #6
6 foto

2011' Ford Focus

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€4,990
Publikuar 28 Prill 2024ID: LXHkd0

Information from the owner

Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2011' Ford Focus

Ford focus i Nëntor 2010,me motorr 1.6 Benzine&Gaz ,impjanti Gazit BRC me 191mijë km. Makina eshte e porsa ardhur me dogane te paguar dhe siguracion te prere per nje vit deri në Mars 2025 MAKINA ESHTE KAMJO MANUALE, NDERROHET ME MAKINE TE VOGEL TE VITEVE 2009_2010 KAMJO AUTOMAT. PER ME SHUME info mund ta shikoni nga afer ne Fier qytet ose tel
Çmimi eshte i diskutushem

Support Ukraine