2011' Ford Focus photo #1
2011' Ford Focus photo #2
2011' Ford Focus photo #3
2011' Ford Focus photo #4
2011' Ford Focus photo #5
2011' Ford Focus photo #6
6 photos

2011' Ford Focus

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€4,990
Published 28 April 2024ID: LXHkd0

Information from the owner

Age: 13 years
Mileage: 190000 km
Fuel: LPG
Transmission: Manual
Exterior color: Black

Seller's comments about 2011' Ford Focus

Ford focus i Nëntor 2010,me motorr 1.6 Benzine&Gaz ,impjanti Gazit BRC me 191mijë km. Makina eshte e porsa ardhur me dogane te paguar dhe siguracion te prere per nje vit deri në Mars 2025 MAKINA ESHTE KAMJO MANUALE, NDERROHET ME MAKINE TE VOGEL TE VITEVE 2009_2010 KAMJO AUTOMAT. PER ME SHUME info mund ta shikoni nga afer ne Fier qytet ose tel
Çmimi eshte i diskutushem

Support Ukraine