2011' Ford Focus photo #1
2011' Ford Focus photo #2
2011' Ford Focus photo #3
2011' Ford Focus photo #4
2011' Ford Focus photo #5
2011' Ford Focus photo #6
6 foto

2011' Ford Focus

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€5,000
Publikuar 22 Mars 2024ID: GZG9nP

Information from the owner

Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2011' Ford Focus

Ford focus 1.6 Gaz/Benzinë, e Nentor 2010,kamjo manuale e porsa ardhur me dogane te paguar dhe siguracion per nje vit deri ne Shkurt 2025.Per me shume info mund ta shikoni nga afer ne Fier qytet ose . Ç'mimi 5200 eshte per me nderrim, me leke ne dore çmimi eshte 5mije €.

Support Ukraine