Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2011' Ford Focus

€5,000
2011' Ford Focus photo #1
2011' Ford Focus photo #2
2011' Ford Focus photo #3
2011' Ford Focus photo #4
2011' Ford Focus photo #5
2011' Ford Focus photo #6
6 photos
Age: 13 years
Mileage: 190000 km
Fuel: LPG
Transmission: Manual
Exterior color: Black

Ford focus 1.6 Gaz/Benzinë, e Nentor 2010,kamjo manuale e porsa ardhur me dogane te paguar dhe siguracion per nje vit deri ne Shkurt 2025.Per me shume info mund ta shikoni nga afer ne Fier qytet ose . Ç'mimi 5200 eshte per me nderrim, me leke ne dore çmimi eshte 5mije €.

Support Ukraine