2010' Ford Focus photo #1
2010' Ford Focus photo #2
2010' Ford Focus photo #3
2010' Ford Focus photo #4
2010' Ford Focus photo #5
2010' Ford Focus photo #6
6 foto

2010' Ford Focus

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€4,000
Publikuar 1 Qershor 2024ID: Oj8Ia7

Information from the owner

Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 15000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2010' Ford Focus

Ford focus 1.6 nafte viti 2010 motorr euro5 kambio manual 5+1. 180 mij kilometra. E sapo ardhur me dogan te paguar. Gati per targa. Makina eshte ne gjendje perfekte. Sherbime te gjitha te bera. Ne gjendje shum te mire. Si motorrike. Xhenerike. Estetike gjendja 10/10. Ngjyra e bardhe perle shum e paster. Pa asnje gerishje Xhama te zi. Xhama elektrik. Komanda ne timon. Klima funksionale ne dy zona. Dy celsa. Aux. usb. Blututh. Dy celsa. Disqe 16. Gomat pothuajse te reja. Makina eshte e gacme per cdo lloj prove dhe kontrolli. Cmimi. 4.000€ i diskutushem.

Support Ukraine