2010' Ford Focus photo #1
2010' Ford Focus photo #2
2010' Ford Focus photo #3
2010' Ford Focus photo #4
2010' Ford Focus photo #5
2010' Ford Focus photo #6
6 photos

2010' Ford Focus

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€4,000
Published 1 June 2024ID: Oj8Ia7

Information from the owner

Age: 14 years
Mileage: 15000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: White

Seller's comments about 2010' Ford Focus

Ford focus 1.6 nafte viti 2010 motorr euro5 kambio manual 5+1. 180 mij kilometra. E sapo ardhur me dogan te paguar. Gati per targa. Makina eshte ne gjendje perfekte. Sherbime te gjitha te bera. Ne gjendje shum te mire. Si motorrike. Xhenerike. Estetike gjendja 10/10. Ngjyra e bardhe perle shum e paster. Pa asnje gerishje Xhama te zi. Xhama elektrik. Komanda ne timon. Klima funksionale ne dy zona. Dy celsa. Aux. usb. Blututh. Dy celsa. Disqe 16. Gomat pothuajse te reja. Makina eshte e gacme per cdo lloj prove dhe kontrolli. Cmimi. 4.000€ i diskutushem.

Support Ukraine