Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Ford Focus

€4,700
2010' Ford Focus photo #1
2010' Ford Focus photo #2
2010' Ford Focus photo #3
2010' Ford Focus photo #4
2010' Ford Focus photo #5
5 foto
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shitet •Ford focus i Tetor 2010.Motorr 1.6 nafte me 186mije km.Makina eshte e porsa ardhur nga Italia, me Dogane dhe dokumenta te sapo prera deri ne 17 shkurt 2024.Kolaudimi deri me 17 Shkurt 2025.Makina ka sensor parkimi origjinale, navi te madh,sensor shiu &dritash, disqe origjinal alumini te fordit, ngjyre gri metalizato.Vaj filtra te sapo nderruara.Xhama te zinj me leje 5 vjeçare. Per me shume info mund ta shikoni nga afer ne Fier qytet ose

  • 068Tregoni telefonin
  • Fier
  • 20 Maj 2023
Support Ukraine