Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Ford Focus

€4,700
2010' Ford Focus photo #1
2010' Ford Focus photo #2
2010' Ford Focus photo #3
2010' Ford Focus photo #4
2010' Ford Focus photo #5
5 photos
Age: 13 years
Mileage: 180000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

Shitet •Ford focus i Tetor 2010.Motorr 1.6 nafte me 186mije km.Makina eshte e porsa ardhur nga Italia, me Dogane dhe dokumenta te sapo prera deri ne 17 shkurt 2024.Kolaudimi deri me 17 Shkurt 2025.Makina ka sensor parkimi origjinale, navi te madh,sensor shiu &dritash, disqe origjinal alumini te fordit, ngjyre gri metalizato.Vaj filtra te sapo nderruara.Xhama te zinj me leje 5 vjeçare. Per me shume info mund ta shikoni nga afer ne Fier qytet ose

  • 068Show phone
  • Fier
  • 20 May 2023
Support Ukraine