Sinjalizoni këtë reklamë!Rate this!Shto te të preferuarat

2002' Ford Focus

€2,199
4 foto
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shitet ford focus letrat deri ne gusht 2022 me impjant te sapo montuar 5 vjet garanci brc te 4 gomat e reja,te 4 amortizatoret e rinje sachs,vaj+filtra dhe kit faze te sapo ndruar cdo sherbim i bere ne kohe çmimi i diskutushen

  • 069Tregoni telefonin
  • Fier
  • 11 Maj 2022