Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2002' Ford Focus

€2,199
4 photos
Age: 20 years
Mileage: 190000 km
Fuel: LPG
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

Shitet ford focus letrat deri ne gusht 2022 me impjant te sapo montuar 5 vjet garanci brc te 4 gomat e reja,te 4 amortizatoret e rinje sachs,vaj+filtra dhe kit faze te sapo ndruar cdo sherbim i bere ne kohe çmimi i diskutushen

  • 069Show phone
  • Fier
  • 11 May 2022
Support Ukraine