Shto te të preferuarat

2006' Citroen C4

€3,800
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2006 Citroen C4 në Tiranë, Shqipëri
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 160000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike

Citroen C4 automat benzin+gaz viti 2006 klima me 2 zona,sensor parkimi mbrapa,xhamat elektrik,komanda ne timon,konsumi minimal,ne gjendje shum te mir xhenerike dhe motorrike,sapo jan nderruar me te reja disqet e frenave dhe ferrotat e para,161 mij kilometra te bera,pompa benzines sapo nderruar letrat e prera per 1 vit,disponon frigorifer freskues per me shum telefono 0697669999 cmimi 3800 EUR

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 28 Shtator 2020