Bookmark This

2006' Citroen C4

€3,800
Report This Ad!
  • 2006 Citroen C4 in Tirane, Albania
Body: Sedan
Mileage: 160000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic

Citroen C4 automat benzin+gaz viti 2006 klima me 2 zona,sensor parkimi mbrapa,xhamat elektrik,komanda ne timon,konsumi minimal,ne gjendje shum te mir xhenerike dhe motorrike,sapo jan nderruar me te reja disqet e frenave dhe ferrotat e para,161 mij kilometra te bera,pompa benzines sapo nderruar letrat e prera per 1 vit,disponon frigorifer freskues per me shum telefono 0697669999 cmimi 3800 EUR

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 28 September 2020