Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Citroen C3

€3,900
6 foto
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Marka: CITROEN
Modeli: PICASSO C3
Viti: 2010
KM: 176,273 ( ORGJINALE )
Motorri: 1.6
L.djegse: NAFT ( diesel )
Trasmesjoni: MANUAL
KM DIGITAL
AUDIO, RADIO, CD,MP3
SENSOR PARKIMI
DISQE ALUMINI
MONITOR BORDI
FULL OPTIONS
MAKINA ESHTE NE SUPER GJENDJE
ME DOGAN TE PAGUAR GATI PER TARGA .
Makina eshte e gateshme per cdo lloj prove nga ana juaj.
Shoqerohet bashk me Garanci Motorrike dhe Kambjo
CMIMI : 3.900 € ( I DISKUTUESHEM & MUNDESI NDERRIMI )

  • 068Tregoni telefonin
  • Fier
  • 14 Mars 2023
Support Ukraine