Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Citroen C3

€3,900
6 photos
Age: 13 years
Mileage: 170000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

Marka: CITROEN
Modeli: PICASSO C3
Viti: 2010
KM: 176,273 ( ORGJINALE )
Motorri: 1.6
L.djegse: NAFT ( diesel )
Trasmesjoni: MANUAL
KM DIGITAL
AUDIO, RADIO, CD,MP3
SENSOR PARKIMI
DISQE ALUMINI
MONITOR BORDI
FULL OPTIONS
MAKINA ESHTE NE SUPER GJENDJE
ME DOGAN TE PAGUAR GATI PER TARGA .
Makina eshte e gateshme per cdo lloj prove nga ana juaj.
Shoqerohet bashk me Garanci Motorrike dhe Kambjo
CMIMI : 3.900 € ( I DISKUTUESHEM & MUNDESI NDERRIMI )

  • 068Show phone
  • Fier
  • 14 March 2023
Support Ukraine