Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2016' Citroen Berlingo

€9,500
2016' Citroen Berlingo photo #1
2016' Citroen Berlingo photo #2
2016' Citroen Berlingo photo #3
2016' Citroen Berlingo photo #4
2016' Citroen Berlingo photo #5
2016' Citroen Berlingo photo #6
6 foto
Mosha: 7 vjet
Kilometrazhi: 140000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Citroen i sapo ardhur nafte 1.6 manuale shum ekonomike dhe e paster me dogan te paguar gati per Targim me nje shofer e perdor 140 Mije km te certifikuara cmimi 9500 € diskutueshem

Support Ukraine