Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2016' Citroen Berlingo

€9,500
2016' Citroen Berlingo photo #1
2016' Citroen Berlingo photo #2
2016' Citroen Berlingo photo #3
2016' Citroen Berlingo photo #4
2016' Citroen Berlingo photo #5
2016' Citroen Berlingo photo #6
6 photos
Age: 7 years
Mileage: 140000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

Citroen i sapo ardhur nafte 1.6 manuale shum ekonomike dhe e paster me dogan te paguar gati per Targim me nje shofer e perdor 140 Mije km te certifikuara cmimi 9500 € diskutueshem

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 22 October 2023
Support Ukraine