Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2015' BMW X5

€25,000
2015' BMW X5 photo #1
2015' BMW X5 photo #2
2015' BMW X5 photo #3
2015' BMW X5 photo #4
2015' BMW X5 photo #5
2015' BMW X5 photo #6
6 foto
Mosha: 8 vjet
Kilometrazhi: 15000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Kafe

Makina ka 165000 km,goma te reja brigeston,tavan xhami, lekure,hologram, blind spot, distronik, kroskot me qepje, ngrofje dhe ftofje sedilesh,
Makina vjen ne durres per nje muaj( nga canada)
I diskutushem

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 26 Maj 2023
Support Ukraine