Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2015' BMW X5

€25,000
2015' BMW X5 photo #1
2015' BMW X5 photo #2
2015' BMW X5 photo #3
2015' BMW X5 photo #4
2015' BMW X5 photo #5
2015' BMW X5 photo #6
6 photos
Age: 8 years
Mileage: 15000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Brown

Makina ka 165000 km,goma te reja brigeston,tavan xhami, lekure,hologram, blind spot, distronik, kroskot me qepje, ngrofje dhe ftofje sedilesh,
Makina vjen ne durres per nje muaj( nga canada)
I diskutushem

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 26 May 2023
Support Ukraine