2010' BMW X5 photo #1
2010' BMW X5 photo #2
2010' BMW X5 photo #3
2010' BMW X5 photo #4
2010' BMW X5 photo #5
2010' BMW X5 photo #6
6 foto

2010' BMW X5

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€8,800
Publikuar 4 Qershor 2024ID: ETJCEW

Information from the owner

Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2010' BMW X5

🇨🇦. Bmw X5 3.0i 2010 🇨🇦
2998cc benzine (behet me gaz 100%) me 180.000km me Garanci
Makina sapo ka ardh nga Kanada me dogane te paguar , garanci per kilometra dhe aksident po ashtu. Gjendje 10/10
Vin 5UXFE4C53AL277914
Vetem Shitet 8.800€ i diskutushem
đź“Ť Durres

Support Ukraine