2010' BMW X5 photo #1
2010' BMW X5 photo #2
2010' BMW X5 photo #3
2010' BMW X5 photo #4
2010' BMW X5 photo #5
2010' BMW X5 photo #6
6 photos

2010' BMW X5

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€8,800
Published 4 June 2024ID: ETJCEW

Information from the owner

Body: Pickup
Age: 14 years
Mileage: 180000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Seller's comments about 2010' BMW X5

πŸ‡¨πŸ‡¦. Bmw X5 3.0i 2010 πŸ‡¨πŸ‡¦
2998cc benzine (behet me gaz 100%) me 180.000km me Garanci
Makina sapo ka ardh nga Kanada me dogane te paguar , garanci per kilometra dhe aksident po ashtu. Gjendje 10/10
Vin 5UXFE4C53AL277914
Vetem Shitet 8.800€ i diskutushem
πŸ“ Durres

Support Ukraine