Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' BMW X5

€10,500
6 foto
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E gjelbër

BMW X5 model E 70
•Motorr 3.0 naft viti prodhimit 2010
•Dogan te paguar e sapo ardhur nga Austria
•Km 212 orgjinale .kontroll tek BMW
•Disqe Alumini 20 + me goma te reja.navi,kamer,kamer mrapa,aux,usb,etej.
•Makina eshte shume e paster si brenda dhe jashte.
•Nuk ka nevoj per asnje lloje sherbimi.
•Mundesi kontrolli tek servisi juaj i besuar.
•Makina ndodhet ne tirane
•Cmimi 10,500€ me kesh&me ndrrim ka cmim tjeter

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 15 Mars 2023
Support Ukraine