Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' BMW X5

€10,500
6 photos
Age: 13 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Green

BMW X5 model E 70
•Motorr 3.0 naft viti prodhimit 2010
•Dogan te paguar e sapo ardhur nga Austria
•Km 212 orgjinale .kontroll tek BMW
•Disqe Alumini 20 + me goma te reja.navi,kamer,kamer mrapa,aux,usb,etej.
•Makina eshte shume e paster si brenda dhe jashte.
•Nuk ka nevoj per asnje lloje sherbimi.
•Mundesi kontrolli tek servisi juaj i besuar.
•Makina ndodhet ne tirane
•Cmimi 10,500€ me kesh&me ndrrim ka cmim tjeter

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 15 March 2023
Support Ukraine