2009' BMW X5 photo #1
2009' BMW X5 photo #2
2009' BMW X5 photo #3
2009' BMW X5 photo #4
2009' BMW X5 photo #5
5 foto

2009' BMW X5

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€8,000
Publikuar 16 Korrik 2023
Përditësuar 23 Maj 2024
ID: wtpZd2

Information from the owner

Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Komente të shitësit rreth 2009' BMW X5

Bmw x5, viti 2009, motorr 3.0 benzine, bëhet 100% me impiant gazi.
Ngjyre blu e errët shume e bukur.
Sensor parkimi dhe kamera.
Radio navigator modeli i ri i madh.
Tavan full panorama.
Makina eshte ne gjendje shume te mire gati per targa.
Çmimi i diskutueshëm.
Kontaktoni ne whatsapp

Support Ukraine