2009' BMW X5 photo #1
2009' BMW X5 photo #2
2009' BMW X5 photo #3
2009' BMW X5 photo #4
2009' BMW X5 photo #5
5 photos

2009' BMW X5

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€8,000
Published 16 July 2023
Updated 23 May 2024
ID: wtpZd2

Information from the owner

Age: 15 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Blue

Seller's comments about 2009' BMW X5

Bmw x5, viti 2009, motorr 3.0 benzine, bëhet 100% me impiant gazi.
Ngjyre blu e errët shume e bukur.
Sensor parkimi dhe kamera.
Radio navigator modeli i ri i madh.
Tavan full panorama.
Makina eshte ne gjendje shume te mire gati per targa.
Çmimi i diskutueshëm.
Kontaktoni ne whatsapp

Support Ukraine