Sinjalizoni këtë reklamë!
Shto te të preferuarat

2009' BMW X5

€9,999
 • 2009 BMW X5 në Durrës, Shqipëri
 • 2009 BMW X5 në Durrës, Shqipëri - 2
 • 2009 BMW X5 në Durrës, Shqipëri - 3
 • 2009 BMW X5 në Durrës, Shqipëri - 4
 • 2009 BMW X5 në Durrës, Shqipëri - 5
 • 2009 BMW X5 në Durrës, Shqipëri - 6
 • 2009 BMW X5 në Durrës, Shqipëri - 7
Trupi: SUV - 4 dyer, 5 vende
Kilometrazhi: 215000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shitet ⤵️
✔ Marka,Modeli: BMW X5 3.0i Xdrive
✔ Viti: 2009
✔ Kambjo: automat
✔ Lenda Djegese: Benzin
✔ Targa: dogan e paguar
✔ Km: 215.000
✔ Ngjyra: gri
✔ Opsionet shtese: motor 3.0 benzin BEHET ME GAS 100%, start stop, tavan panorama, kamera dhe sensor parkimi, navi, bixenon, sedilje me ngohje dhe me memorie, full option
✔ Cmimi: 9.999€ NUK NDERROHET!
✔ Telefon: +355692497771

 • 069Tregoni telefonin
 • NRG Motors
 • Durrës
 • 10 Gusht 2021