Report This Ad!
Bookmark This

2009' BMW X5

€9,999
 • 2009 BMW X5 in Durres, Albania
 • 2009 BMW X5 in Durres, Albania - 2
 • 2009 BMW X5 in Durres, Albania - 3
 • 2009 BMW X5 in Durres, Albania - 4
 • 2009 BMW X5 in Durres, Albania - 5
 • 2009 BMW X5 in Durres, Albania - 6
 • 2009 BMW X5 in Durres, Albania - 7
Body: SUV - 4 doors, 5 places
Mileage: 215000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Shitet ⤵️
✔ Marka,Modeli: BMW X5 3.0i Xdrive
✔ Viti: 2009
✔ Kambjo: automat
✔ Lenda Djegese: Benzin
✔ Targa: dogan e paguar
✔ Km: 215.000
✔ Ngjyra: gri
✔ Opsionet shtese: motor 3.0 benzin BEHET ME GAS 100%, start stop, tavan panorama, kamera dhe sensor parkimi, navi, bixenon, sedilje me ngohje dhe me memorie, full option
✔ Cmimi: 9.999€ NUK NDERROHET!
✔ Telefon: +355692497771

 • 069Show phone
 • NRG Motors
 • Durres
 • 10 August 2021