Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2009' BMW X5

€8,900
2009' BMW X5 photo #1
2009' BMW X5 photo #2
2009' BMW X5 photo #3
2009' BMW X5 photo #4
2009' BMW X5 photo #5
5 foto
Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

BMW X5 3.0 BENZIN+GAZ 2009 FULL OPSION
CMIMI: 8.900€ I DISKUTUSHEM

3.0 BENZIN+GAZ
100% ME GAZ
PANORAMA FULL XHAM
4x4
VITI 2009
KAMBIO AUTOMATIKE
KAMERA PARKIMI
SENSOR PARKIMI
NGJYRA E ZEZE
GOMAT AKULL TE REJA
PASQYRAT ME MBYLLJE
FENERA/STOPA LED
ME DOGAN TE PAGUAR
E TARGUAR
ME LETRA TE PAGUARA
ME XHAMA TE ZINJ
KONDICIONER/KLIMA
TAPICERIA SHUM E PASTER
SENSOR SHIU DHE DRITASH
PILOT AUTOMATIK
VAJ+FILTRA TE SAPO NDERRUARA
TIMONI ME NGRITJE+ULJE
SISTEM MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR
XHAMAT ELEKTRIK
AIRBAG(SRS)
ESP
KOMANDA NE TIMON
BLUETOOTH/AUX/SD CARD
E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE

  • 068Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 17 Nëntor 2023
Support Ukraine