Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2009' BMW X5

€8,900
2009' BMW X5 photo #1
2009' BMW X5 photo #2
2009' BMW X5 photo #3
2009' BMW X5 photo #4
2009' BMW X5 photo #5
5 photos
Body: Pickup
Age: 14 years
Mileage: 250000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

BMW X5 3.0 BENZIN+GAZ 2009 FULL OPSION
CMIMI: 8.900€ I DISKUTUSHEM

3.0 BENZIN+GAZ
100% ME GAZ
PANORAMA FULL XHAM
4x4
VITI 2009
KAMBIO AUTOMATIKE
KAMERA PARKIMI
SENSOR PARKIMI
NGJYRA E ZEZE
GOMAT AKULL TE REJA
PASQYRAT ME MBYLLJE
FENERA/STOPA LED
ME DOGAN TE PAGUAR
E TARGUAR
ME LETRA TE PAGUARA
ME XHAMA TE ZINJ
KONDICIONER/KLIMA
TAPICERIA SHUM E PASTER
SENSOR SHIU DHE DRITASH
PILOT AUTOMATIK
VAJ+FILTRA TE SAPO NDERRUARA
TIMONI ME NGRITJE+ULJE
SISTEM MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR
XHAMAT ELEKTRIK
AIRBAG(SRS)
ESP
KOMANDA NE TIMON
BLUETOOTH/AUX/SD CARD
E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE

  • 068Show phone
  • Durres
  • 17 November 2023
Support Ukraine