Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2007' BMW X5

€7,400
2007' BMW X5 photo #1
2007' BMW X5 photo #2
2007' BMW X5 photo #3
2007' BMW X5 photo #4
2007' BMW X5 photo #5
2007' BMW X5 photo #6
6 foto
Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 16 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

BMW X5
Start stop
Automat
Benxin 3.0 pa taks lluksi behet me gaz 100%
Panorama
Disqe 18
203000 km
Viti 2007
Sendilje me memorje lekure dhe ngrohje
Aux blututh sensor para mbrapa
E sapoardhur nga me dogan te paguar
Cmimi 7400 € i diskutueshem nga afer

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 15 Maj 2023
Support Ukraine