Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2007' BMW X5

€7,400
2007' BMW X5 photo #1
2007' BMW X5 photo #2
2007' BMW X5 photo #3
2007' BMW X5 photo #4
2007' BMW X5 photo #5
2007' BMW X5 photo #6
6 photos
Body: Pickup
Age: 16 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Blue

BMW X5
Start stop
Automat
Benxin 3.0 pa taks lluksi behet me gaz 100%
Panorama
Disqe 18
203000 km
Viti 2007
Sendilje me memorje lekure dhe ngrohje
Aux blututh sensor para mbrapa
E sapoardhur nga me dogan te paguar
Cmimi 7400 € i diskutueshem nga afer

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 15 May 2023
Support Ukraine