Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2013' Audi Q5

€19,500
7 foto
Trupi: SUV - 4 dyer, 5 vende
Kushtet: Shkëlqyeshëm
Mosha: 9 vjet
Kilometrazhi: 235000 km
Zhvendosje: 2987 cc
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet ⤵️
✔ Marka,Modeli: Audi Q5 3.0 TDI Quattro S Line
✔ Viti: 2013
✔ Kambjo: Automat
✔ Lenda Djegese: Diesel
✔ Targa: Dogan e paguar
✔ Km: 235.000
✔ Ngjyra: E zeze
✔ Opsionet shtese: S Line, Start Stop, Sensor dhe kamera parkimi, Pilot automatik, 2 celsa, Sedilje lekure dhe me ngrohje, Panorama, Navi, Bluetooth, Aux, Kart memorie, Ne super gjendje etj.
✔ Vendodhja: Autostrada Tirane-Durres Marikaj
✔ Cmimi: 19.500€
✔ Telefon: +355692605773

  • 069Tregoni telefonin
  • NRG Motors
  • Durrës
  • 21 Nëntor 2022
Support Ukraine